Lozamet – oferta firmy

wyposażenie kuchni

Lozamet to firma, która zajmuje się nie tylko fachową pomocą związaną z montowaniem urządzeń w kuchni, ale też potrafi zaprojektować twoją kuchnię i udzielić ci profesjonalnego wsparcia. Firma działa nie tylko wyłącznie dla gastronomii. Fachowcy zatrudnieni są również przy wykonywaniu mebli ze stali nierdzewnej. Firma skupia się przede wszystkim na budownictwie różnych maszyn, urządzeń. Możecie Państwo skorzystać więc z fachowej pomocy. Istnieje na rynku już od 1951 roku. Ma więc szerokie doświadczenie. Klienci, ze względu na dobrej jakości produkty stale chętnie kupują wszelkie wyroby firmy Lozamet, a jest ich sporo.

Oferta

Można zamówić w firmie Lozamet wszystko, co jest związane z kuchnią oraz jej wyposażeniem. Szczegółowo, są to: zmywarki, różne obieraczki, taborety grzewcze, patelnie, frytkownice, grille, piekarniki wolnostojące, urządzenia do hot-dogów oraz meble. Wszystkie wyroby są robione przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, która dba o każdy detal, zadowolenie klienta oraz wysokiej klasy usługi. Firma jest bardzo wszechstronna. Zajmuje się wszystkim tym, czego potrzeba do kuchni skupiając się szczególnie na tradycyjnej technologii, która nie zawodzi od kilkudziesięciu lat. Mocna i silna marka – tak można by nazwać firmę Lozamet.

Dla kogo? Czyli o klientach

Jeśli urządzasz właśnie swoje mieszkanie a w tym kuchnie lub kiedy coś ci się zepsuło i potrzebujesz nowych urządzeń w swojej kuchni oraz zaufanej marki, lub jeśli jesteś właścicielem firmy gastronomicznej i dopiero co otwierasz restaurację albo bar, zamów urządzenia w tej firmie. Będziesz bardzo zadowolony z usług oraz z tego, że wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w jednym miejscu. Jednym z największych atutów będzie fakt, że firma nieprzerwanie funkcjonuje już kilkadziesiąt lat.

Dane sklepu

Poza tym, że firma ma świetne rekomendacje i jest na rynku już tak długo, zaprasza do swojej siedziby w Łodzi. Sklep oferuje dużo więcej produktów. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową sklepu www.lozamet.com.pl. I poszukasz tego, co będzie cię najbardziej interesowało.