Kuchnia indukcyjna wolnostojąca

Kuchnia indukcyjna

Istnieje różnica między zwykłą kuchenką indukcyjną a kuchenką indukcyjną wolnostojącą. Ta pierwsza jest wbudowana w całą kuchnię, natomiast druga jest jak sama nazwa wskazuje, wolno stojąca, czyli przypomina też trochę kuchenkę gazową z piekarnikiem – wbudowaną w meble.

Zalety takiej kuchenki

Kuchnia działa dotykowo tak samo jak ta zwykła indukcyjna. Jest prosta w obsłudze, bezpieczna dla dzieci. Kuchenki tego typu są bardzo nowoczesne. Są także bardzo praktyczne, dlatego, że szybko można tak samo jak stawiać, tak ściągać garnki. Jest również funkcjonalna – bardzo łatwo się nią obsługiwać. Jest dużo łatwiej utrzymać ją w czystości. Kuchnia indukcyjna ma same plusy. Mogę dodatkowo powiedzieć, że kuchenki tego typu mniej się psują niż te gazowe. Łatwiej jest je zamontować. Kuchenki indukcyjne są kojarzone z nowoczesnością. Dużo łatwiej i szybciej robić na niej śniadanie, obiad czy kolacje.

Polecamy!

Kuchenka ta to świetny zakup, którego nigdy nie będziesz żałować. Postaw na nią, a zobaczysz, o ile łatwiej będzie ci się gotowało. Teraz wszystkie garnki stoją na jednej płycie, która sama od środka się nagrzewa. To wspaniała alternatywa dla innych kuchenek.

Dlaczego akurat my?

Jeśli więc stara kuchenka ci się zepsuła albo z jakichś powodów chcesz wymienić starą na nową – wybierz tę indukcyjną. Na pewno przekonasz się, jak codzienne gotowanie staje się łatwe i proste. Zaoszczędzisz cenny czas na staniu przy kuchni i pilnowaniu, kiedy gotowy będzie posiłek, uważając żeby nie przypalić garnka, odejmując tym samym stresów i nerwów już od samego rana.